نوشته شده توسط : رضا اسدی

همان طور که از اسم آن مشخص است ، یکسری از موهای طبیعی و مصنوعی هستند که با متصل شدن به موهایتان حجم آنها را افزایش می دهند. اکستنشن مو انواع گوناگونی دارد. بعضی از آنها ارزان قیمت هستند و از الیاف مصنوعی درست شده ‌اند. و آنهایی هم که قیمت زیادتری دارند دارای شکلی زیبا و طبیعی‌تر هستند که از موهای واقعی و طبیعی به وجود آمده اند.

داشتن موها با حجم زیاد، آرزوی بسیاری، به خصوص افرادی که ظاهرشان برایشان مهم است دارد ؛ برای مثال بازیگران هالیوود. ولی ممکن است ندانید که در بین هنرپیشه ‌های هالیوودی که به نظر می آید موهای زیبا و پرپشتی دارند، کم نیستند آن هایی که برای دست پیدا کردن به هدف دلخواهشان از اکستنشن مو بهره گیری می ‌کنند. سئوال می کنید چرا و چگونه؟ آیا این کار مشکلاتی برایشان به همراه ندارد؟ آیا این کار در طولانی مدت سبب ریزش موی آن ها نخواهد شد؟ آن چه در ادامه مطالعه می کنید، جواب به همین سئوال های رایج در مورد اکستنشن مو می باشد. در ادامه با نکاتی که باید در مورد اکستنشن مو بدانید همراه ما باشید.

اکستنش مو برای چه افرادی مناسب است؟

بسیاری از افراد تصور می ‌کنند اکستنشن مو تنها برای خانم ‌ها درست می شود که می خواهند موهایشان را بلند کنند ولی این تنها کاربرد اکستنشن مو نمی باشد. اشخاصی که موهای نازک و کم ‌پشتی دارند هم این امکان برای آنها فراهم شده است تا با کمک این روش موهایشان را پرتر نمایند.

چگونه اکستنشن به مو متصل می گردد؟

اول آرایشگر موها را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد تا از نظر نازکی و حجم مو و رنگ و حالت آن اطلاعاتی بدست آورد. به این شکل می‌ تواند به شما بگوید چه نوع اکستنشنی مناسب موی شما خواهد بود؛ اکستنشن طبیعی یا مصنوعی یا اینکه چه رنگی می بایست تهیه کنید. برای اینکه بتوان موها را متصل کرد بین 5 دقیقه تا 5 ساعت احتمال دارد زمان ببرد.

برای اینکه بتوان اکستنشن مو را متصل کنید 3 روش وجود دارد:

اکستنشن سرد:

در این روش از چسبی به اسم کراتین استفاده می ‌شود تا موی مصنوعی به ریشه مو اتصال پیدا کند. این چسب رنگی ندارد. در روش سایر اکستنشن سرد از حلقه ‌های فلزی بهره گیری می ‌کنند تا موی اضافه را به ریشه مو متصل نمایند. البته به طور معمول از این نوع حلقه برای موهای ضخیم بهره گیری می ‌کنند.

 اکستنشن گرم:

از پنسی گرم‌ در این روش استفاده می‌ کنند تا با کمک کراتین موی اضافه به موی اصلی متصل شود.

استفاده از کلیپس:

در این مدل موهای اضافه به گیره یا کلیپسی اتصال پیدا می کنند و به آسانی به مو متصل و از آن جدا می گردد.

از بین روش ‌ها ذکر شده اکستنشن سرد با موی طبیعی آسیب کم تری به مو وارد می کند و برای زمان طولانی‌ باقی خواهد ماند.

آیا اکستنشن مو با درد همراه است؟

نه، 1 روز پس از انجام این ‌کار به علت وزن موی اضافه ‌شده احتمال دارد اندکی شما را اذیت و یا ناراحت کند. در اولین شب هم خوابیدن با آن ها سخت است و احتمالا تصور کنید سنجاق سر لای موهایتان گیر کرده، ولی به مرور زمان به آن عادت می‌ کنید.

دوام اکستنشن مو چقدر است و ماندگاری آن چقدر طول می کشد؟

این به سرعت رشد موهای شما بستگی دارد. کیفیت موی اضافه‌ شده و چگونگی نگهداری و رسیدگی به آن هم از اهمیت بالایی برخوردار است. روزانه می بایست 2 بار صبح و شب موها را شانه بزنید. با این حال چنان چه موهای ضعیف و نازکی داشته باشید نباید بیشتر از 3 ماه اکستنشن را نگه دارید. در غیر این صورت می ‌تواند به ریشه موهای شما آسیب وارد کند.

 

 :: بازدید از این مطلب : 44
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رضا اسدی

بالاخره تابستان از راه رسید و جشن های عروسی هم آغاز شدند، جشنی که در آن میزبان می بایست هزینهی بسیاری را صرف خریدن لباس‌ها و خوراکی‌ها مختلف بکند. اما قبل از تمامی این کارها می بایست یه حلقه مناسب را انتخاب کرد. که در اینجا ما قصد داریم شما را با یکسری نکات مهم در خرید حلقه بیشتر آشنا کنیم، همراه ما باشید.

برای اینکه بتوان یک حلقه ازدواج خرید باید به کجا مراجعه کنیم؟

برای خرید حلقهی ازدواج نباید تنها به یک جواهر فروشی بسنده کنیم بلکه باید به مرکز فروش جواهرات در نزدیکی محل زندگی برویم، جایی که در آن بتوانیم انواع مختلفی از جواهرات را ببینیم، از جواهرات دسته‌ دوم گرفته تا جواهراتی با قیمت بالا و لوکس. در مرکز فروش جواهرات می‌توانیم جواهر فروشی‌های زیادی را در کنار هم ببینیم و انتخاب های متنوع‌تر و زیادتری را داشته باشید. اگر بتوانید به جواهر فروشی‌های قدیمی و با سابقه‌ای مراجعه کنید بهتر است به دلیل اینکه سال‌ها در این زمینه کار می کنند و شناخته‌ شده هستند.

قبل از خرید حلقه باید چه چیزهایی را بدانیم؟

خیلی از کاربران موقع خرید حلقهی ازدواج بیشتر روی وزن سنگ‌های قیمتی تمرکز دارند. اما به‌ گفتهی مکس اولمان تنها دانستن قیراط برای خرید حلقهی ازدواج کافی نیست. چیزهایی که می بایست بدانید به شرح زیر می باشند:

۱. رنگ

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که الماس‌ها رنگ‌های مختلفی دارند. اما برای نمونه ته‌ رنگ زرد در الماس سفید، سبب کم شدن قیمت آن خواهد شد. هر چقدر این زنگ کمتر باشد قیمت الماس زیاد است. الماس‌ها براساس رنگ در مقیاسی از D ( بی‌رنگ ) تا Z بخش بندی شده اند و در این مقیاس، هر چقدر در حروف الفبا جلوتر برویم، ته ‌رنگ زرد زیادتر خواهد شد.

۲. شفافیت

این چنان می توان گفت که میزان شفافیت درجهی آشکار بودنِ عیب ‌و ‌نقص‌های الماس را نشان خواهد داد. این عیب ‌و ‌نقص‌ها بعضی وقتها داخل الماس می باشند و بعضی وقتها روی سطح آن هستند.

۳. بُرش

به شکل معمول برش الماس با شکل آن اشتباه گرفته می ‌شود. برش الماس به نسبت‌ ها، تقارن و صیقل و جلای آن مربوط است در حالی که می تواند شکل گرد، بیضی، گلابی ‌شکل و … باشد.

۴. قیراط

الماس بر حسب قیراط که با نشانه ی اختصاری ct نمایش داده می شود به فروش می رسد. قیراط واحدی برای وزن می باشد و برعکس تصور کاربران، ربطی با اندازهی الماس ندارد. اولمان که متخصص عتیقه می باشد، این چنین بیان می کند که او اهمیت چندانی به اندازهی الماس نمی دهد و برای او کیفیت جواهرات اهمیت دارد. او همچنین می گوید: « به نظر ما داشتنِ حلقه‌ای که به درستی ساخته شده و زیباست، مثل داشتن الماسی با کیفیت زیاد است که از تمامی خصوصیات کیفی برخوردار می باشد. »

چگونه می‌توانیم متوجه شویم که حلقهی مورد نظر دارای کیفیت بالایی است؟

زمانی که قصد دارید حلقه‌ای را خریداری کنید که سال‌ها سالم بماند و دوام زیادی داشته باشد، در نظر داشته باشید که پلاتین یکی از سخت‌ترین موادی می باشد که در جواهرسازی مورد استفاده قرار می گیرد و تا حدی مواد دیگری مثل طلای سفید کهنه و از بین نمی رود. به هیچ عنوان در پی نقره نباشید، به دلیل اینکه نقره مادهی خیلی نرمی می باشد که دوام زیادی ندارد.

اولمان این چنین بیان می کند که صرف ‌نظر از مواد استفاده ‌شده در جواهرات، زمانی که می‌خواهیم بدانیم که آیا حلقه‌ای که خریده ایم، ارزش پولی را که برای آن می پردازیم دارد یا خیر، ( اعتماد اصلی ترین عامل در این بخش محسوب می شود ) او همچنین می گوید که ( می‌توانید همه ی تحقیق‌ها را می توان انجام داد است، اما در آخر باید بدانید که جواهرسازی، صنعت پیچیده‌ای می باشد و باید باور داشته باشید که جواهرسازی که درباره حلقه به شما اطلاعات می‌دهد، صادق است و حقیقت را به شما می‌گوید):: بازدید از این مطلب : 62
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رضا اسدی

از آن جایی که رنگ پوست در نوع آرایش و رنگ آمیزی می توان تاثیر گذار باشد و با تطابق آن با رنگ چشم می تواند آرایش را زیباتر نشان دهد، با در نظر داشتن رنگ پوست گندمی که تن کرم و زرد در آن زیادتر از صورتی می باشد و چشم قهوه ای به این شکل، میک آپ خود را می توانید به این شکل انجام دهید:

۱- اولین کاری که باید در اینجا انجام بدهید صاف و یکدست کردن صورت است که در اینجا به دلیل اینکه رنگ اصلی زیر ساخت پوست شما رنگ کرم دارد بنابر این می توان به آسانی می توان برای درست کردن یک رنگ پوست ایده آل اول حتما از یک ضد آفتاب مناسب با شماره ی ۱ یا ۲ استفاده کنید تا اندکی تن صورتی را به پوست شما اضافه کند و بعد از جذب کامل آن از کرم پودر یا پنکیک هایی که به رنگ پوست اصلی شما نزدیک است استفاده کنید تا به رنگ متعادلی که نه بیشتر زرد و نه زیاد صورتی است دست پیدا کنید.

۲- بعد از این که از یکدست کردن پوست صورت و جذب کرم پودر یا پنکیک بر روی پوست در صورتی ک احتیاج به سایه زدن به ابرو و پر رنگ کردن آن باشید اینکار را هماهنگ با رنگ ابرو بکنید و ابروها را به یک صورت در بیاورید و بعد با شانه ی ابرو آن ها را به سمت بالا شانه کنید.

۳- زدن سایه های کرم و طلایی بسیار روشن برای پوست های گندمی با رنگ چشم قهوه ای چهره را سرد و بی روح خواهد کرد پس توصیه ما برای سایه بهره گیری از 3 رنگ پایین می باشد که به چشم ها جذابیت زیادتری می دهد:

الف) سایه ی نقره ای. بعد از زدن سایه ی نقره ای برای زیر ساختار رنگ های نیلی و آبی لاجوردی بر روی آن و در ادامه و گوشه ی چشم که چشمان شما را با این رنگ پوست خیلی جذاب و زیبا می کند.

ب) برای سایه در پشت پلک می توانید از رنگ های بژ استفاده کنید. این رنگ فقط به چشمان قهوه ای با پوست گندمی جذابیت خاصی می دهد.

ج) بعضی وقتها هم می توانید در کنار سایه ی لاجوردی و نقره ای از مقدار اندکی رنگ های سرمه ای مات و یا بنفش هم بهره گیری کنید.

4- برای خط چشم کشیدن بهتر است از خط چشم های پودری و سایه ای که به رنگ خاکستری تیره می باشد و یا مدادهای مشکی مات و خشک بهره گیری کنید و به صورت هاله ای کمرنگ در گوشه و لابه لای پلک های بالا و در صورت درشتی چشم پلک های زیر نیز بکشید و بهتر است با این رنگ پوست از خط چشم مشکی خیلی براق و مایع بهره گیری نکنید.

5- رژ لب ها را هم در صورت استفاده از سایه های بژ، خیلی مات و کمرنگ و در تیم کرم و شکلاتی انتخاب کنید و چنان چه تمایل به استفاده از سایه های خاکستری و آبی لاجوردی از گروه بنفش و صورتی که می تواند هم خیلی کمرنگ و یا پر رنگ باشد.

6- رژ گونه را بر حسب رژ لب ها انتخاب نموده و حتما بعد از تمام شدن میک آپ با پنکیک یا پودرهای آرایشی آن ها را مات و محو کنید.

منبع:

https://www.beytoote.com/attire/face-attire/tricks3-makeup-bran.html

 :: بازدید از این مطلب : 44
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رضا اسدی

معمولا دخترها می دانند چگونه باید خود را آرایش کنند، ولی چطوری در زمان کم این کار را می توان انجام داد؟ و آیا می توان در محل کار با توجه به محدودیت زمانی سریع خود را آرایش کرد و زیبا به نظر برسیم؟

 بابی براون چهره پرداز حرفه ای در این زمینه می گوید: با اینکه معمولا، ساعت ها زمان می گذارم برای یک آرایش حرفه ای و بدون مشکل برای مدل ها و بازیگران اما این را باید بگم که به سختی می توانم برای خودم چند دقیقه زمان بگذارم برای اینکه روال زیبایی من حول محور محصولات و تکنیک هایی می باشد.

 برای درست کردن صورتی زیبا با آرایش و کمک به شما در این جا چند ترفند آرایشی سریع را که هرکدام 1 دقیقه بیشتر زمان نمی برد قصد داریم به شما آموزش دهیم .

چشم ها و گونه ها

چشم های از خواب بیدار شده و خسته پیش از این که از سایه معمول خود استفاده نمایید، مقداری سایه براق و سفید داخل گوشه های چشم بزنید تا سیاهی را کم تر نشان دهد. 1 دقیقه دیگر هم برای زدن 2 لایه ریمل زمان صرف کنید. سریع ترین ترفند برای این که چشمان خود را از حالت خستگی در بیاورید، همین کار است.

داشتن چشمانی درشت

برای بالای پلک ها از خط چشم های تیره تر و برای بخش های زیر چشم در امتداد خط مژه از خط چشم های روشن تر  مانند قهوه ای بهره گیری نمایید. حتما خط چشم بالا و زیر گوشه های چشم به هم اتصال پیدا کنند؛ این کار چشم را درشت تر نمایان خواهد کرد.

ایجاد درخشندگی در پوست

بعد از اینکه کار آرایش کردن شما تمام شد مقداری کرم مرطوب کننده بدون روغن را کف دست های خود بمالید و مازاد آن را به آرامی روی گونه ها و پیشانی فشار دهید. مرطوب کننده سبب جوان تر شدن آن خواهد شد و به پوست درخشندگی محض می دهد.

برجستگی لب ها

همه تمایل دارند چهره ای جذابی داشته باشند. در این جا برای شما خواهیم گفت که به نتیجه ی دلخواه خود برسید. یک رژلب کرمی که تا حدی از رنگ لب شما روشن تر باشد، روی لب خود بمالید و از یک خط لب نزدیک به رنگ همان رژ لب برای خط دور لب و پر کردن آن بهره گیری نمایید. با این کار رژلبی با ماندگاری بیشتر و دید طبیعی می توانید داشته باشید. برای آخر کار مقداری برق لب به بخش های میانی بالا و زیر لب بزنید.

پوست خود سرخ و سفید کنید

چرا از میزان بیشتری کانسیلر، کرم پودر و پنکیک برای از رفع قرمزی پوست بهره گیری می کنید. شما می توانید برای این کار از یک روش راحت تر استفاده نمایید برنزه کننده ها با رنگ های طبیعی مثل مسی، کهربایی و شاه بلوطی سرخی قادر هستند قرمزی صورت را از بین ببرند.

دندان های سفید مرواریدی

در صورتی که تمایل داشته باشید دندان هایتان سفید به نظر بیایند، رژلب های صورتی با پایه آبی مناسب ترین گزینه برای شما خواهد بود. برعکس رنگ های پایه زرد که باعث عوض شدن رنگ دندان ها و زرد دیده شدن شان خواهد شد، رنگ های پایه آبی به لبخند شما درخشش خواهد داد.

پرکردن جای خالی ابرو با سایه

چنان چه ابروهای تان در بعضی جاها خالی شده است یا به اشتباه موهایش را برداشته اید و در چنین مواقعی باید صبر کنید تا موهای جدید مجددا جایگزین گردند. بهترین کاری که ابروها طبیعی تر به نظر بیایند این است که از یک مداد یا سایه ابرویی استفاده نمایید که از رنگ ابروهای شما  1 درجه روشن تر است.:: بازدید از این مطلب : 52
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رضا اسدی

از موارد مهمی که خانوم ها باهاش رو به رو هستند، چاقی یا لاغری اندام های آنها می باشد. این موضوع احتمالاً برای خیلی از افراد آزار دهنده است و با رژیم های دشوار هم به اندازه ای تغییری حاصل نخواهد شد که از آن رضایت داشته باشند. برخی از این چاقی و لاغری ها ممکن است ارثی باشد و اگه این مورد بود نمی توان کار زیادی انجام داد. در این مقاله ما قصد داریم نکاتی در مورد پوشاندن مشکلات اندامیتون برای شما ارائه کنیم، همراه ما باشید.

شلوار های راسته یا گشاد

اول چیزی که ما برای شما باید در این زمینه بگیم این است که بهتره همیشه لباس هاتون رو از رنگ های روشن انتخاب نمایید به دلیل اینکه رنگ روشن باعث می شود اندام بزرگ تر از حد واقعی داشته باشید. خانوم هایی که پاهای بسیار لاغری دارن و یا پاهاشون از هم فاصله داره، قطعاً می بایست از شلوار هایی که اندکی آزاده هستند استفاده نمایند. شلوار های پارچه ای پیلی دار که راسته هستن می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. شلوار های جین و لگ های اسکینی و جذب رو فراموش کنین و به جاش از شلوار های جین راسته یا کتون بهره گیری نمایید که به پاهایتان نچسبد و لاغری شما را نشان ندهد.

از مانتو و ژاکت های آزاد استفاده کنید

در صورتی بدن و بالا تنه ی شما لاغر است، بهتره است که از مانتوهایی یکم گشادن استفاده نمایید و با شلوار راسته ست کنین. این ست همه ی اندام شما می پوشد و نیم گذارد لاغری شما به دیده شود. کار دیگه ای هم که می توانید انجام دهید این است که روی لباس هایی که به تن می کنید، از ژاکت های حریر آزاد و گشاد بهره گیری نمایید تا لاغری شما پوشیده شود و به چشم نیاد.

پیراهن های گلدار گزینه ی مناسبی برای خانم های لاغر است

پارچه گلدار برای اشخاص لاغر بسیار مناسب خواهد بود و به دلیل شلوغ شدن پارچه، توجه رو از کلیت اندام بر میدارد و لاغری شما رو پوشش می دهد. مناسب ترین راه برای استفاده از این پارچه ها، پیراهن های گلدار می باشد. پیراهن رو می توانید یکم گشاد و آستین دار انتخاب نمایید و دیگه هیچ نگرانی از بابت اندام خود نداشته باشید.

خانم های ریز نقش شومیز های گشاد به تن کنند

برای اینکه بتوان بهترنی شومیز را انتخاب کرد. باید دقت داشته باشید که مدل لباس گشاد باشد نه اینکه اندازه بزرگی داشته باشد. ب دلیل اینکه اینجوری بدتر لباس براتون بزرگ تر میشه و شکل خوبی ندارد. شومیز های رنگ روشن با پارچه های طرح دار می توانند توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نماید و لاغری شما را بپوشاند، و می تواند بسیار اثر گذار باشد. مدل های آستین کلوش که به تازگی مد شده برای این افراد بسیار کمک خوبی خواهد بود و می توانند از این شومیز ها بیشتر استفاده نمایند.

نحوه ی انتخاب لباس بهاری برای خانم های لاغر

به شکل معمول بعضی از آدم ها نسبت به اندام خود رضایتمند نیستند. افراد چاق همواره تمایل دارند لاغر و افراد لاغر تمایل دارند چاق باشند. نحوه لباس به تن کردن، خیلی از مشکلات اندام ما را می تواند از بین ببرد.

به طور کلی لباس هایی که بسیار تنگ و چسبان هستند به علت اینکه خیلی به بدن شما می چسبند، باعث می شود شما لاغر به نظر بیاید و اصلا انتخاب درستی نخواهد بود. همیشه تلاش کنید که لباس های مناسب به اندازه خودتان را به استفاده نمایید. لباس های بسیار شل و گشاد شما را پیر نشان خواهد داد و اعتماد بنفس شما را تحت الشعاع قرار می دهد.

 :: بازدید از این مطلب : 51
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رضا اسدی

زمان زیادی بود که فقط یک مانیکور فرتچ وجود داشت. روز به روز تغیرات گوناگونی در مانیکورها پدیدار شد تا به حال که آراستن ناخن ها نوعی هنر محسوب می شود. دیگر هیچکس تمایلی ندارند که با ناخن های از روش های به خصوصی استفاده کند. و به عبارتی می توان گفت که هر ناخن نشان دهنده شخصیت فرد را نشان می دهد. در اینجا به آخرین متد آرایش ناخن ها و معنای شخصیت شناسی آن ها می پردازیم. در ادامه همراه ما باشید.

برگشت مجدد ناخن های بلند

می توان گفت که ناخن ها همیشه در حال رشد هستند و شکل آن ها عوض می شود. ناخن ها حتماً نباید مثل ناخن های زیبای سفید برفی یا مادرش به نظر بیاید. ناخن هایی که نه زیاد کوتاه هستند و نه زیاد بلند، به عبارتی هم ظریف و هم زیبا هستند، از این رو برحسب تیزی و تختی ناخن ها دارای انواع گوناگونی هستند و طیف گسترده ای از مد و آرایش را به خود اختصاص داده اند.

ناخن مدل گرد

طبیعی ترین و کلاسیک ترین تیپ ناخن ها، مرتبط به ناخن های گرد می باشد که پزشکان آن را تایید کرده اند. و معمولا افراد عمل گرا ، رمانتیک از آن استفاده می کنند.

ناخن مدل تخت یا مربع

بسیاری از افراد هستند که از این مدل استفاده می کنند و می توان گفت که در هر 2 حالت کوتاه و بلند، زیبا به نظر می رسد. فقط مشکلی که می توان در این ناخن پیدا کرد این است که احتمال دارد از گوشه ها شکسته شوند. افرادی که احساس قوی و لیدری دارند و به اشیای پر زرق و برق علاقمند هستند، و معمولا به این نوع ناخن علاقه دارند.

ناخن مدل بیضی مربع

یکی از ظریف ترین شکل های ناخن محسوب می شود که به آسانی با سمباده زدن ناخن های بلند حاصل می شود. این مدل ناخن، برای افرادی که شخصیتی بلند پروازانه زنانه دارند مناسب است.

ناخن مدل بیضی تیز

نسخه ای از ناخن های تیپ بیضی مربع می باشد که با سمباده زدن گوشه های ناخن درست می شود.

ناخن مدل  بادامی

می توان گفت که این مدل ناخن جز زیباترین تیپ ناخن در قرن حاضر محسوب می شود که از ضخیم کردن نوک ناخن های تیپ بیضی تیز درست می شود. ناخن های بادامی سبب می شود حتی انگشتان کوچک و شصتتان بلندتر به نظر بیاید. اشخاص نوگرا و خاص به این تیپ ناخن علاقه نشان می دهند.

ناخن مدل دشنه ای

مواظبت کردن از این مدل ناخن ها خیلی سخت است. ناخن های دشنه ای انگشتان را خیلی بلند نشان خواهد داد؛ البته بیش از حد بلند نشان دادن انگشتان می تواند شما را به یک جادوگر تبدیل کند، این تیپ ناخن از سمباده زدن تیپ ناخن های بادامی درست می شوند و معمولا افراد ماجراجو و پرهیجان و گرم مزاج از آن استفاده می کنند.

ناخن مدل تیز

این مدل ناخن که زاویه دار است، بسیاری از جوانان، که معمولا افراد خاص و خلاق ترجیح از آن استفاده می کنند. مدل ناخن تیز از بریدن گوشه های تیپ ناخن بادامی درست می شود و بزرگ ترین مشکل آن که می توان به آن اشاره کرد این است که احتمال شکستگی قسمت بالایی وجود دارد.

مدل ناخن های بالرین

این مدل ناخن نام خود را از کفش رقاصه های باله گرفته است و از سوهان زدن نوک ناخن تیپ دشنه ای درست می شود.

مدل ناخن ها ی رژ مانند

می توان گفت که از نظر ظاهر مانند رژ لب است و شکل آن تیز و لبه دار می باشد. استفاده از این تیپ ناخن اندکی شجاعت و جرأت می طلبد.

 :: بازدید از این مطلب : 49
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رضا اسدی

همانطور که در جریان هستید رژلب ها در تنوع رنگ، محدودیتی ندارند. و این تنوع باعث می شود که انتخاب انتخاب رنگ مناسب رژ لب برای آنها دشوار باشد، در صورتی که شما هم جزو خانم هایی باشید که نمی دانید چه نوع رنگ رژلب را باید انتخاب کنید و همین طور سردرگم هستید در مورد اینکه چه رنگی بهتون میاد بهترین کار این است که رژلب مناسب رنگ پوستتان را انتخاب نمایید، ما در این زمینه توضیحاتی را برای شما آماده کرده ایم که می تواند به شما در انتخاب رژلب کمک کند.

در صورتی که رگ های داخل مچ دستتان بنفش یا آبی باشد یعنی ته رنگ پوست شما سرد می باشد ولی چنان چه این رگ ها سبز باشند نشان دهنده این است که ته رنگ پوست شما گرم می باشد.

 زمانی که رژلب مناسب رنگ پوست خود انتخاب می کنید اطمینان حاصل کنید که رنگ آن به رنگ پوست شما بیاید و زیبایی شما را زیادتر می کند بعد بدون شکل می توانید رژلب مناسبی برای خود انتخاب نمایید.

رژلب برای پوست های روشن و سفید

خانم هایی که پوستی روشن دارند به شکل معمول احساس رنگ پریدگی دارند به همین دلیل رژلب های صورتی و هلویی که ملایم هستند باید استفاده نمایند، در صورتی که رژلب های پررنگ تر دوست دارید می توانید از رژلب قرمز هم بهره گیری کنید.

رژلب برای پست های گندمی و عادی

چنان چه پوست گندمی داشته باشید رژلب های شرابی، بنفش ، نارنجی، و مسی برای شما مناسب خواهد بود و زیبایی پوست شما را زیادتر خواهد کرد. رژلب های ارغوانی و تمشکی هم زیبایی شگفت انگیزی به شما خواهد داد.

رژلب برای پوست های سبزه و تیره

افرادی که رنگ پوست آنها تیره است این امکان برای آنها فراهم شده است تا از رژلب های جیغ و پررنگ استفاده نمایند. رژلب به رنگ های بنفش تیره، قهوه ای، آلویی، شرابی، زرشکی، و غیره برای خانم های سبزه خیلی مناسب خواهد بود.

انتخاب رنگ رژلب مناسب براساس رنگ پوست شما

انتخاب یک رژلب مناسب که به رنگ پوست شما ست شود و زیبا به نظر برسید کار دشواری نیست حتما می بایست بدانید که چه رنگ پوستی با چه رنگ رژلبی برای شما مناسب خواهد بود. در حال حاضر رنگ های رژلب گوناگونی در بازار هستند آیا شما می دانید چه رنگ رژلبی برای پوستتان مناسب است؟ سایت تالار وب با گذاشتن مطالبی در این زمینه به شما کمک خواهد کرد تا با در نظر داشتن رنگ پوستتان رژلبی با رنگ مناسب انتخاب نمایید.

انواع رنگ های پوست و رنگ رژلب مناسب برای آن

رژ لب برای تن پوست روشن

چنان چه بدنی با پوست روشنی دارید، به طور حتم زیر نور آفتاب به سادگی می سوزید و پوستتان قرمز خواهد شد. برای خانم هایی که در پی رژ لبی مناسب با این رنگ پوست هستند، رنگ های صورتی، گلبهی، مات و موکا بهترین گزینه برای این افراد خواهد بود. این افراد می بایست از رنگ هایی که تن طلایی دارند هم جلوگیری کنند، به علت اینکه رنگ روشن، پوست آنها را تشدید و چهره را بی روح نشان خواهد داد.

رژ لب برای تن پوست تیره

منظور از پوست تیره همان پوست زیتونی می باشد. در صورتی که شما هم جزو این نوع افراد هستید، شانس با شما یار است به دلیل اینکه دیگر مثل دیگران نسبت به نور آفتاب حساس نیستید و پوست شما قرمز و متورم نمی شود. برای شما رنگ های قهوه ای بدترین انتخاب و رنگ های بنفش، بهترین انتخاب خواهد بود. شما همین طور قادر هستید از رنگ های گلبهی، جگری، صورتی پر رنگ و نارنجی استفاده نمایید.

 

 :: بازدید از این مطلب : 49
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 | نظرات ()
نوشته شده توسط : رضا اسدی

ممکن است شما هم جز اشخاصی باشید که تمایل دارند ابروهایی با حجم بالا داشته باشند که شکل جذاب تری دارد و با آرایش چشم‌هایشان هم مناسب تر است. احتمالا هم بعضی ها باشند که به‌ علت های مختلف مثل بیماری، ابروهایشان از بین رفته است و تمایل داشته باشید با برگرداندن ابرو به شکل خود شکلی طبیعی‌تری بدهید. برای این کار راه مختلفی هست، مثل کاشت ابرو و میکروبلیدینگ یا تتوی ابرو. اما کاشت ابرو خیلی هزینه ی زیادی دارد و نتیجهی پایانی تتوی ابرو هم تا حدودی به‌اندازهی کافی طبیعی به نظر نمی آید. در ادامه با اکستنشن ابرو و از مزایای آن نسبت به میکروبلیدینگ بیشتر آشنا می شوید.

اکستنشن ابرو چیست؟

اکستنشن ابرو شباهت بیشتری نسبت به اکستنشن مژه دارد. در اکستنشن ابرو هم الیاف باریک مومانندی با بهره گیری از چسب پزشکی شفاف اتصال پیدا می کند تا ابروهایی ایجاد شوند که تا حد ممکن ماندگار و بادوام هستند. و می توان گفت که در همین جا شباهت اکستنشن ابرو و مژه به پایان می‌رسد. در اکستنشن مژه می بایست اکستنشن به مژه‌های طبیعی اتصال پیدا کند ، اما در اکستنشن ابرو الیاف مومانند به شکل مستقیم به پوست یا موهای ابرو اتصال پیدا می کنند.»

اکستنشن ابرو برعکس میکروبلیدینگ، به ابرو حجم و بافت اضافه می کند

می توان گفت که میکروبلیدینگ یا هاشور ابرو، تتویی نیمه ‌دائمی می باشد که در آن با به وجود آوردن خطوطی مانند موهای ابرو، ظاهری مانند ابرو را به وجود می آورند، اما نتیجهی کار هیچ بُعد و حجمی ندارد. ریچاردسون در این زمینه گفته است که: (‌ بسیاری از مردم اطلاعی از نحوه ی اکستنشن ابرو ندارند، اما به علت محبوبیت میکروبلیدینگ، آگاهی آن ها از اکستنشن ابرو هم رو به زیاد شدن است. به دلیل اینکه در روش میکروبلیدینگ هیچ بافت یا عمقی ایجاد نخواهد شد و بسیاری از مردم در پی اکستنشن می باشند تا به ابروی خود شکل واضح‌تر و حجم یا قوس مشخص‌تری بدهند. این روش برای کسانی که تمایل دارند ابروی متفاوتی داشته باشند، اما تمایلی ندارند این ظاهر جدید، همیشگی باشد، مناسب خواهد بود.)

اکستنشن ابرو نسبت به میکروبلیدینگ خطر کمتری دارد

از آن جا که اکستنشن ابرو با بهره گیری از چسب و روی سطح پوست اعمال می گردد از نظر به وجود آمدن عفونت یا رضایت نداشتن از نتیجهی پایانی، خطر کم تری خواهد داشت. ریچاردسون در این زمینه گفته است که: ( چنان چه از نتیجهی پایانی میکروبلیدینگ رضایتی نداشته باشید هیچ راهی برای اصلاح آن وجود ندارد، در صورتی که اکستنشن ابرو به‌ مرور زمان و در طول زمان از پوست جدا خواهد شد. پس اکستنشن ابرو انتخاب خیلی بهتری خواهد بود )

رنگ قهوه‌ای تیره در این زمینه محبوبیت بیشتری دارد

ریچاردسون، آرایشگر دانیکا این چنین بیان می کند که به شکل معمول اکستنشن قهوه‌ای تیره طرفدار زیادتری دارد و با بسیاری از رنگ‌های پوست، هماهنگی دارد. او در وسایل خود اکستنشن سیاه هم دارد، اما اعتقاد دارد که سیاه خیلی تند و زننده می باشد.

قبل اکستنشن ابرو هر نوع مواد آرایشی را پاک کنید:

پیش از جلسهی اکستنشن ابرو هر نوع ژل، پودر و مداد ابرویی را که استفاده کرده‌اید، را از بین ببرید. ریچاردسون پیشنهاد  می‌کند که برای چسبیدن و دوام بهتر اکستنشن می بایست پوست و ابروی تمیزی داشته باشید. پیش از اکستنشن معمولا جلسهی مشاوره‌ای اجرا کنید که در آن شما و کارشناس اکستنشن ابرو درباره شکل ابرو، یعنی طول، قوس و بخش هایی که می بایست پر شوند، به توافق می‌ رسید.

نباید پوست ابرو پیش از اکستنشن رنگ شود

ریچاردسون در این زمینه می گوید که در برخی از سالن‌های زیبایی پیش از اکستنشن ابرو اول پوست زیر ابرو را رنگ می‌کنند که روشی اشتباه برای اکستنشن ابرو محسوب می شود. او همچنین ادامه می دهد زمانی که پوست رنگ می‌شود، ظاهر تیره‌تری را به وجود می آورد پس می‌توانند رشته‌ها و موهای ابرو را به هر سمتی که می‌خواهند و به ‌شکل نامنظمی اتصال دهند و از تعداد رشته‌های خیلی کمتری بهره گیری نمیاند.:: بازدید از این مطلب : 48
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 25 بهمن 1398 | نظرات ()

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد